Değerli Misafirlerimiz,


2008 yılında 5 oda ile faaliyete geçen butik otelimiz, siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla 10 oda kapasiteye ulaşmıştır. Bizleri bu gelişim süreci içersinde yalnız bırakmayan siz köykkonağı ailesine teşekkürlerimizi sunarız. Ailemiz her geçen gün büyümekte olup yurt içi ve yurt dışı misafirlerini ağırlamaktadır.

Otel'imizde temizlik konusu çok hassas olarak ele alınan başlıca unsurdur. Sabah bol oksijen ve serpme köy kahvaltsı ile siz konuklarımızı agarlamaktan Şeref duyarız.Akşam yemeklerimizde isteğe bağlı ızgara et sunumu ve yöresel yemekler ağarlıklıdır

Bahçeli olan Otel'imizde kıs bahçesi ve yazlık oturma alanlarında ücretsiz (WIFI) internet bağlantısı ile keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Otel'imizde sosyal :
@arkadas aktiviteleri
@oyun günleri
@baby shower
@özel ders kampları
@sağlıklı yasam kampları
@dogum gunü kutlamaları

Bizleri tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
OYLAT KÖY KONAĞI YÖNETİMİTESİS HAKKINDA
Tesisimiz Hakkında Ek Bilgiler;

• Kalabalık ve gürültüden uzak butik aile oteli tarzında hizmet verdiğinden isteğe göre aile gruplarına tüm otel tahsis edilebilinir. 6 adet oda bulunmaktadır. Köy Konağımızda ısıtma sistemi olarak kalorifer kullanılmaktadır. Her oda için 24 saat sıcak su hizmeti sunulmaktadır.

• Tesisimizde televizyon seyretmek için salon, dinlenmek ve sohbet amaçlı olarak dış ve iç çardaklar mevcuttur. Ayrıca kendi bilgisayarınızla kablosuz internet (wireless) ten istediğiniz yer ve odanızdan ücretsiz yararlanabilirsiniz.

• Köy konağı olarak siz ve çocuklarınıza doğayı hissettirmek için bahçemizde kaz ördek tavuk gibi sevimli canlılarda beslemekteyiz. Yöresel ve farklı yemek çeşitlerimiz hizmetinizdedir.